Pelėsių kontrolės konsultacija

Pelėsių kontrolės konsultacija

Tam, kad pelėsiai nebeatsinaujintų:

  1. sunaikinti plika akimi matomus pelėsinius grybelius;
  2. panaikinus pelėsio atsiradimą lėmusias priežastis ir neleidžiant joms atsirasti.

Sporiniai kenkėjai (pelėsiai) tam tikroje vietoje atsiranda ne šiaip sau – jų atsiradimą lėmė tam tikros priežastys.Atkreiptinas dėmesys dar ir į tai, kad šioms priežastims neišnykus sporiniai kenkėjai dauginasi toliau, o jų kolonijos, nors ir sunaikinus ir pašalinus matomus pelėsio židinius, tampa matomos ir vėl.

Tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas nekilnojamojo turto objektas yra unikalus, kiekviename tokiame objekte atsirandantys sporinių kenkėjų židiniai yra specifiniai, todėl negalima visiems sporinių kenkėjų objektams numatyti vienodų  sporinių kenkėjų atsiradimo standartų. Todėl šioms priežastims išsiaiškinti ir yra reikalingas profesionalus tyrimas, atliekamas specialiais prietaisais, valdomais patyrusio tokių priežasčių nustatymo specialisto. Be to, sporiniai kenkėjai nėra tas organizmas, kurį vien tik sunaikinus ir pašalinus, jis nebe atsinaujins. Todėl sunaikinus sporinius įnamius pageidautina žinoti, ką būtina atlikti, kad šie sporiniai kenkėjai nebe atsinaujintų.

Kiekvienas nekilnojamojo turto objektas unikalus, todėl negalima visose patalpose pašalinti pelėsio ar medžio grybo pagal vieną modelį. Mes esame skirti spręsti Jūsų problemas su sporiniais kenkėjais

Vien konsultacija gali būti naudinga ir sutaupyti begalę laiko ir pinigų.

Atvykę į sporinių kenkėjų pažeistą objektą:

1) ištiriame pelėsio ar medžio grybo pažeistą aplinką –

  • specialiais prietaisais išmatuojame visus parametrus, leidusius atsirasti sporiniams kenkėjams;
  • ištiriame ir kitas aplinkybes, kurios lėmė ir lemia sporinių kenkėjų atsiradimą nepageidaujamose vietose;

2) pasiūlome sprendimus, leidžiančius atsikratyti pelėsio ar medžio grybo visam laikui.

Tik suteikę Jums sporinių kenkėjų kontrolės konsultaciją galime Jums suteikti garantiją, kad sporiniai kenkėjai po mūsų atliktų darbų nebeatsinaujins.

Pelėsio naikinimo specialistas