Pelėsių naikinimas

Momentinės sporinių kenkėjų naikinimo-šalinimo paslaugos

Mes ne tik išvalome, pašaliname pelėsius nuo paviršių, tačiau taip pat juos ir sunaikiname galutinai, teikiame greitas, efektyvias ir kokybiškas pelėsio naikinimo paslaugas.  Mes:

  1.  ne tik nuvalome sporinius kenkėjus nuo pažeistų paviršių, tačiau
  2. juos sunaikiname;
  3. galutinai pašaliname ir
  4. uždedame ilgalaikę paviršių apsaugą nuo sporinių kenkėjų.
Pelėsį naikina specialistas

Tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad sunaikinus ir pašalinus plika akimi matomą sporinių kenkėjų židinį ( atlikus pradines pelėsių naikinimo paslaugas) dar nereiškia, kad sporiniai kenkėjai nebe ataugs netgi tose pačiose vietose. Todėl tam, kad būtų sporiniai kenkėjai pašalinti galutinai, reikalinga:

1) žinoti, kodėl šie kenkėjai atsirado, kodėl jie gali toliau gyvuoti ir ką daryti, kad šie sporiniai kenkėjai nebe ataugtų, bei

2) imtis prevencinių aplinkos pakeitimo priemonių tam, kad sporiniai kenkėjai nebe atsinaujintų.

Ir čia mes galime Jums padėti abiem atvejais!

1. Tam,kad Jūs gerai žinotumėte, kodėl sporiniai kenkėjai atsirado toje, vietoje, kur Jūs jų tikrai nepageidaujate, yra reikalingas išsamus  ir kodėl jie gali toliau gyvuoti ir ką daryti, kad šie sporiniai kenkėjai nebe ataugtų, reikalingas nekilnojamojo turto būklės ištyrimas ir šios būklės stabilizavimo bendrosios žinios tam, kad galima būtų pateikti pagrįstas išvadas dėl sporinių kenkėjų atsiradimo nekilnojamojo turto objekte ir pasiūlymus sporiniams kenkėjams iš nekilnojamojo turto objekto galutinai išguiti. Šiam tikslui galime pasiūlyti vieną iš pelėsių naikinimo paslaugų sporinių kenkėjų kontrolės konsultaciją (apie ją išsamiau – paspaudus šią nuorodą).

2. Tačiau žinoti, kokių prevencinių aplinkos pakeitimo priemonių reikia tam, kad sporinių kenkėjų kolonijos nebe atsinaujintų, reikia imtis ne tik pačio sporinių kenkėjų sunaikinimo-pašalinimo, tačiau būtina imtis ir kitų aplinkos, kurioje tarpo sporiniai kenkėjai, pakeitimo priemonių. Ir čia daugeliu atveju mes taip pat galime Jums padėti atliekant aplinkos pakeitimo pelėsių naikinimo paslaugas (išsamiau – paspaudus šią nuorodą).