Kaip kovoti su pavojingu sveikatai pelėsiniu grybu vonioje

Rgs - 12
2017

Kaip kovoti su pavojingu sveikatai pelėsiniu grybu vonioje

Ypatingas dėmesys vonios kambario būklei turi būti skiriamas žmonėms, turintiems astmą, taip pat auginantiems mažus vaikus. Pelėsiams taip pat gali būti labai jautrūs gyvūnai, pavyzdžiui, šunys. Vyresnio amžiaus žmonės taip pat jaučiasi nekomfortiškai patalpose, kuriose yra susikaupę pelėsio, jie dažniau serga, nes drėgmė kvėpavimo takuose lemia ir imuniteto nusilpimą. Taigi, jeigu nežinote, kodėl jūsų vaikas nuolat yra „peršalęs“ – jam yra sloga ar kosulys, – pasitikrinkite, kokia yra vonios kambario būklė.
Jau seniai yra žinoma, kad perteklinis mikroorganizmų kiekis mūsų namuose kelią pavojų mūsų sveikatai. Dėl per didelio dulkių ar pelėsio susikaupimo daugiausia kenčia jūsų kvėpavimo takai. Todėl į higieninę švarą svarbu dėmesį atkreipti kiekvienam.
Pelėsiai taip pat skleidžia nemalonų kvapą, prie kurio mes pamažu priprantame. Svečiams, tuo tarpu, atėjus į jūsų vonią gali būti nelabai malonu. Taigi su Jo mama teks susipažinti po profesionalaus vonios kambario valymo – juk nenori pasirodyti bloga šeimininke!
Pelėsinio grybo naikinimas yra dažniausiai atliekamas specialiai šias paslaugas namų šeimininkams ir šeimininkėms teikiančių kompanijų. Kaina dažniausiai nėra aukšta, nors ir sakoma, kad ant sveikatos taupyti negalima.
Atvykus profesionalų komandai, yra specialiomis priemonėmis nuvalomos vonios plytelės. Specialistų tirpalas negadina keramikinių plytelių spalvos, o išvalius jų tarpelius sienų danga atrodo kaip nauja. Taigi visiškai nereikia iš naujo mokėti už plytelių sluoksnio keitimą – tirpalas švelniai nuvalo susikaupusias apnašas kvadratėlių tarpuose. Taigi yra visu pirma atliekama higiena, antra – senai keramikai duodamas naujas gyvenimas, trečia – naikinamas grybo kvapas.
Šie penki punktai turi padėti susitvarkyti su pelėsiais jūsų namuose.
Ko daryti negalima, norint atnaujinti vonios sienas :
1. Nerekomenduojama pelėsį valytis pačiam, patartina kreiptis į specialistus dėl tinkamų cheminių medžiagų parinkimo.
2. Jeigu jau nusprendėte išvalyti vonios plyteles savarankiškai, nepamirškite nusipirkti tinkamą valiklio koncentratą. Per daug grynas tirpalas gali sugadinti keramikinio paviršiaus dažų sluoksnį, o per stipriai skiestas nepadarys jokio efekto.
3. Nežiūrint tirpalo koncentrato, svarbu ant rankų užsidėti gumines pirštines, kadangi chemikalai yra labai kenksmingi odai: sutrikdo PHP pusiausvyrą, gali netgi lemti nudegimus.
4. Niekada nemaišykite tirpalų! Visų pirma, skirtingos cheminės medžiagos gali netikėtai jums remti vieni kitų reakciją. Nesėkmės atveju gali nukentėti ne tik jūsų baldai ir lubos, bet ir akys…
5. Rinkitės patikimą įmonę ir realią kainą. Pavyzdžiui, „(MB “Ne problema)“ paslaugos kainuoja (nuo 17 eur./kv. m.), kas atitinka realią situaciją rinkoje.
Išnaikinus pelėsių grybą jūsų namuose, jūs garantuotai rečiau sirgsite kvėpavimo takų ligomis, dėl malonesnio kvapo vonioje, kurioje, beje, žmogus vidutiniškai praleidžia apie tris valandas per savaitę, pagerės jūsų nuotaika. Be to, nebereikės meluoti, kad remontuojate tualetą, kuris yra sujungtas su vonia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *