Noras savarankiškai susitvarkyti plyteles sąlygojo remontą

Rgs - 10
2017

Noras savarankiškai susitvarkyti plyteles sąlygojo remontą

 

 

Jau nuo gegužės mėnesio Jonas iš Šiaulių bando susitvarkyti savo vonios kambarį, tačiau jam su kiekvienu mėnesiu šis tikslas kainuoja nemažai pinigų. Kiekvienas įnašas vyrui yra baigtinis, taigi jis neinvestuoja pinigus į remontą, bet tiesiog juos leidžia. Problema kilo bandant pačiam nuvalyti pelėsį nuo vonios kambario sienų.

Jonas norėjo, kad jo plytelės vonioje būtų vėl švarios, tačiau į profesionalų valymą nuo apnašų jis įdėti pinigų nenorėjo. Paskaičiavęs sąnaudas remontui su specialistų pagalba ir be jos, šiaulietis nusprendė viską pasidaryti pats. Jis net nenutuokė, kur jį gali nuvesti ši idėja ir noras sutaupyti pinigų.
Parduotuvėse Jonas nusipirko kelis pigius pelėsių valiklius, kažkam dar pagriebė nuo parduotuvės lentynos valgomosios sodos, acto, tualeto klozeto valiklį. Kadangi vyro regėjimas buvo prastas, atėjęs namo jis supainiojo pelėsių valiklį su stipriu toksišku skysčiu klozeto dezinfekcijai. Bet ne tai buvo blogiausia – jis nusprendė „pastiprinti“ tirpalą. Į šarminį valiklį „X“ jis pirma įbėrė pusę pakelio valgomosios sodos, o vėliau… įpylė pusę puslitrinio butelio stipraus acto koncentrato.
Jono akiniai apsaugojo nuo išgręžimo jo akis, o greita reakcija sąlygojo tik kelis odos nudegimus – nukentėjo tik keli proteliai rankų odos. Jeigu skaitytojas dar nesuprato, tai užsuktas butelys su „jono-turbo-valikliu“ sprogo, ir aptaškė visą vyro vonią. Stipri masė nudažė plyteles mėlynai, o ant keramikinės senesnės vonios paliko nenuplaunamus neestetiškai atrodančius rudus dryžius. Vonia atrodo taip, lyg būtų aptaškyta, o spalva kelia nemalonių asociacijų.
Grigaliūnas nusprendė nenuleisti rankų – jis nuėjo į tą pačia parduotuvę ir nusipirko vonios valiklį! Šis turėjo ištrinti rudus taškus ir išbalinti vonią. Tačiau atsitiko priešingas dalykas – chemikalai sureagavo, o rudu taškai vonioje pasidarė jau juodi ir labiau ryškūs. Po kurio laiko jis pastebėjo, kad plytelės taip pat praranda savo spalvą, tačiau jos išsaugojo… pelėsį.
Po keturių mėnesių kančių Jonas Grigaliūnas vis dėlto kreipėsi į profesionalių vonios plytelių valytojų komandą iš MB „Ne problema“, kuri pasiūlė pelėsio naikinimo paslaugas. Pirmas žingsnis jau žengtas, 150 eurų kainuojanti iš pat pradžių reikalinga paslauga atlikta. Liko tik vonios padengimas nauju emaliu, kas yra tikrai brangiau, nei vyrui kreipiantis tiesiog dėl vienų vienintelių pelėsių tarp vonios kambario sienas dengiančių plytelių. Vėliau, kai susikaups pakankamai pinigų, Jonas planuoja pasikeisti ir jo paties sugadintas vonios plyteles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *